PIEZVANI MUMS Telefons: +37120201133

FishingZone.lv lietošanas noteikumi

Internet-veikala https://www.fishingzone.lv vispārējie lietošanas noteikumi


Pirms sākt lietot SIA „FishingZone Baltic” (reģistrācijas Nr.40203461785, juridiskā saziņas adrese – Pils iela 40-44, Alūksne, LV- 4301) interneta vietni https://www.fishingzone.lv, obligāti lūdzam rūpīgi izlasīt visus šos interneta vietnes lietošanas noteikumus (turpmāk- noteikumi), lai nerastos domstarpības, kā arī citas nesaprašanās attiecībā uz preču iegādāšanos https://www.fishingzone.lv internet-veikalā.

Ar interneta veikala vietni https://www.fishingzone.lv tiek saprasta uzņēmuma SIA „FishingZone Baltic” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir https://www.fishingzone.lv ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

Apmeklējot vietni https://www.fishingzone.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

Ja gadījumā, Jūs nepiekrītat kādam no šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni https://www.fishingzone.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus, neveikt preču iegādi un nelietot jebkuru ietverto informāciju.

Informējam, ka SIA „FishingZone Baltic” interneta vietnē https://www.fishingzone.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes lietošanas laikā.

SIA „FishingZone Baltic” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes https://www.fishingzone.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē https://www.fishingzone.lv.

Brīdī, kad sākāt lietot internet-veikalu https://www.fishingzone.lv vai veicat jebkādas darbības, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad Jums diemžēl nav tiesību lietot šo internet-veikalu.

Internet-veikala https://www.fishingzone.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „FishingZone Baltic” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē https://www.fishingzone.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

Lai kļūtu par interneta vietnes https://www.fishingzone.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro noteiktā reģistrēšanās kārtība, ->Mans konts->Reģistrācija un jāaizpilda nepieciešamā informācija .

Katram interneta vietnē https://www.fishingzone.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē https://www.fishingzone.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs. Ja gadījumā ir aizdomas, ka Jūsu e-pasta adrese un parole ir nokļuvusi nevēlamu personu rokās, lūdzam par šādiem gadījumiem nekavējoties ziņot uz e-pasta adresi: info@fishingzone.lv vai zvanīt uz talruni: +37120201133. Kā arī izmantojot elektroniski pieejamo paroles maiņas iespēju, nomainiet paroli uz citu, lūdzams neizvēlēties paroles, kas satur viegli atminamas kombinācijas, piemēram: qwerty, 12345 u.c. 

Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes https://www.fishingzone.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).

SIA „FishingZone Baltic” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes https://www.fishingzone.lv lietošanas laikā.

Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „FishingZone Baltic” interneta vietnē https://www.fishingzone.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes kontaktpersonu uz info@fishingzone.lv vai pa talruni +37120201133.

Interneta vietnē https://www.fishingzone.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

Minimālā pirkuma summa ir 2.00 EUR (divi euro nulle centi). Ja kopējā pirkuma summa būs mazāka, pirkums netiks apstiprināts.

Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē https://www.fishingzone.lv norādīto kārtību.

Neizmantojiet interneta vietnē https://www.fishingzone.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „FishingZone Baltic” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes https://www.fishingzone.lv lietošanas noteikumiem.

Pieprasot SIA "FishingZone Baltic" vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu info@fishingzone.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA "FishingZone Baltic", zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz tālruņa numuru: +37120201133.

SIA "FishingZone Baltic" konstatējot interneta vietnē https://www.fishingzone.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA "FishingZone Baltic" distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Interneta vietnes https://www.fishingzone.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē https://www.fishingzone.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē https://www.fishingzone.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē https://www.fishingzone.lv vai tiek sniegti ar interneta https://www.fishingzone.lv starpniecību.

Interneta vietnē https://www.fishingzone.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „FishingZone Baltic” īpašums.

Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „FishingZone Baltic” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: info@fishingzone.lv

Interneta vietnē https://www.fishingzone.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

SIA „FishingZone Baltic” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes https://www.fishingzone.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

Lietojot interneta vietni https://www.fishingzone.lv, piekrītat, ka SIA „FishingZone Baltic” vai jebkura trešā persona, kas darbojas https://www.fishingzone.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

https://www.fishingzone.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

IP adreses,

citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu https://www.fishingzone.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

SIA „FishingZone Baltic” interneta vietnē https://www.fishingzone.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.

SIA „FishingZone Baltic” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes https://www.fishingzone.lv lietotājs paliks anonīms.

Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē https://www.fishingzone.lv, kļūst par SIA „FishingZone Baltic” īpašumu, kurus SIA „FishingZone Baltic” kā interneta vietnes https://www.fishingzone.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni https://www.fishingzone.lv, esat piekritis, ka SIA „FishingZone Baltic” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes https://www.fishingzone.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes https://www.fishingzone.lv

Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par Personas datu apstrādi skatiet: PRIVĀTUMU POLITIKA

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču Apmaksa un piegāde

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un PASŪTĪJUMA ATCELŠANA (Distances līgums)

Interneta vietnē https://www.fishingzone.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu. 

Vienmēr saglabājiet preču iegādes rēķinu, kā arī maksājuma uzdevumu, tas ir vienīgais dokuments, kas nodrošina Jums preču garantiju iegādātajām precēm. Bez uzrādīta maksājumu uzdevuma preču garantija netiks izskatīta.

Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pabvadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. 

Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.


Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "FishingZone Baltic" Reģ. Nr. LV40203461785 e-pasts: info@fishingzone.lv no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci,  apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi, atkarīgs no preces veida un kurā noliktavā preces atrodās, kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Visi Internetveikali un cenas Salidzini.lv logotips PP PP